Trend Çanta San. Tic. A.Ş.

Çanta tasarımına yön veren Trend’ler fikrinden yola çıkarak kısa sürede sektörüne güç katan çalışmalara imza atan Trend Çanta San. Tic. A.ş. tasarımı fonksiyonellik ile buluşturuyor. Her daim insanın günlük kullanım eşyalarından olan çantanın işlevsel olmasının yanında dayanıklı ve estetik olmasına da önem veriyoruz. Üretim mottomuzu bu temeller üzerinde inşa ettik.

Başlangıçta bir hayalimiz vardı. Vizyonumuz sadece çanta üretmek değildi. Bir insanın günlük hayatının her anında ona eşlik etmek, her mutluluğuna ve başarısına tanık olmak, ona rahatlık ve konfor yaratan tasarımlar sunmaktı. Bazen bir sporcunun yorucu antrenmanlar sonrasında kazandığı başarılarında, bazen bir çocuğun okuma yazmayı sökme heyecanında, bazen de yolculukların bitip özlemlerin sona erdiği kavuşma anlarında buna tanık olduk. İnsanların alışkanlıklarına dönüşmek ya da yaşam serüvenlerine bir yerinden dahil olmak bize işimizin sadece bir çanta tasarımı olmadığını her an yeniden hatırlattı. Kalite anlayışımızı ve satış sonrası hizmetlerimizi bu gerçekten hareketle daima önemsedik. Sektöründe öncü ve güven veren köklü bir marka olma yolunda ticari partnerlerimizin uzun zamanlara yayılmış iş tecrübelerinden faydalanarak sağlam adımlarla yürümekteyiz.

Ürünlerini yurt içi ve yurt dışında geniş bir satış ağı ile kullanıcılarıyla buluşturmayı hedefleyen Trend Çanta büyüme potansiyelini işini özgün tasarımlar, kaliteli ürünler hedefiyle yapan; tecrübesini ve uzmanlığını tasarımlara yansıtan çalışanlarıyla yol alıyor. Kamu kurum ve kuruluşlarına ayrıca kurumsal firmalara toptan üretim ve satış hizmeti sunan Trend Çanta, marka değerini katlayarak her geçen gün genişleyen büyük bir aile olma yolunda ilerliyor. Biz ürünlerimizi beğenip satın alan müşterilerimizi bu yüzden büyük ailemizin bir parçası olarak görmekteyiz.

Trend Çanta vizyonunu ve estetik tasarım gücünü seyahat, okul, evrak, makyaj ve sırt çantalarıyla sınırlamayan çeşitli kullanım amaçlarına yönelik şapkalar da üreten dinamik potansiyele sahip bir firma. Tenis, beyzbol, safari, fileli şapka ve kasket modellerinin yanında promosyon şapka üretimi de ürün portföyümüzün önemli bir parçasını oluşturmakta.

Estetik ve kaliteli tasarımlarıyla sektörüne ve paydaşlarına yerli üretimin gücüyle katkı sunan Trend Çanta çalışmaya, üretmeye ve büyümeye devam edecek…